Продаж турів Зручний пошук

Подумайте, де б ви хотіли провести свою відпустку, виберІТЬ найпривабливіший тур, а ми із задоволенням допоможемо Вам організувати поїздку. Поїздка буде гарантувати вам комфорт і невимовне задоволення від пригоди!

Авіаквитки Бронювання онлайн

Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси, в одну і обидві сторони, так само є можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо найвигідніший для Вас маршрут і забронюємо квитки за мінімальними тарифами.

Візова підтримка Підготовка документів

Ми будемо раді надати Вам всі види візової підтримки – запис на подачу, оформлення візових анкет, консультаційні послуги або комплексне оформлення візи в будь-яку країну. Звернувшись до нас, оформлення візи перестане бути проблемою.

Страхування Оформлення договорів

Медична допомога за кордоном може бути досить дорогою і незапланованої тратою. Однак при наявності поліса страхування, ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу в рамках обраної страхової програми.

Освіта за кордоном Крок у майбутнє

Це перший важливий крок у професійне майбутнє, і ми намагаємося зробити цей крок впевненим і легким. Тому, якщо Ви хочете вчитися за кордоном і отримати дійсно якісну освіту – звертайтеся до нас і ми з радістю Вам допоможемо!

TravelSiM Доступні дзвінки

Коли Ви берете з собою телефон з українським номером для зв’язку закордоном, спілкування буде проходити в режимі роумінгу. Для економії на дзвінках за кордоном можна використовувати карту TravelSIM, яка знизить витрати на зв’язок.